סיור בסטודיו של משחקי הכס

סיור בסטודיו של משחקי הכס

צריכים עזרה בתכנון החופשה באירלנד?

אוהבים את הסדרה משחקי הכס? יש לכם כעת אופציה לבקר בסטודיו ולהתרגש מהמקום שבו יצרו חלק מהסדרה!

קנu כרטיסים לסיבוב באולפן משחקי הכס ותפיחו חיים מחדש בעולמו המדהים של היוצר ג'ורג' ר.ר. מרטין. הסיור הסוחף הזה מתקיים באולפני "החיים האמיתיים" שבהם צולמו משחקי הכס, ותוכלו לשוטט באולם הגדול בווינטרפל, לעמוד לצד גולגולות הדרקונים בקריפטה ב-Kings Landing, ועוד המון.

המסע שלך במשחקי הכס מתחיל ב-The Wall בצפון העצום והקפוא ובכל מה שנמצא בחושך שמעבר לו. ממשמר הלילה בטירת בלאק תעקבו אחרי טיסתו של העורב לווינטרפל, בית האבות של בית סטארק. המסתורין של דרגונסטון ובית טארגאריין יצופו מעליכם וקהל מלכותי עם בית לאניסטר ממתין.

התעמקו בעולם האפקטים המיוחדים וגלו כיצד צוותי "משחקי הכס החזותיים והאפקטים המיוחדים" עטורי הפרסים הביאו לחיים את הקרבות האפיים, הדרקונים נושמים האש, הצבאות העצומים של החיים והמתים באמצעות מסכים ירוקים, איפור ו תותבות, אביזרים, תפאורות, תלבושות וכלי נשק.

כרטיסים לסיור בסטודיו של משחקי הכס מאפשרים לך לגלות את האמנים שהיוו השראה לסיפור ולראות כיצד הרעיונות שלהם עברו טרנספורמציה מסקיצות הקונספט המורכבות של King's Landing, Castle Black ו-Winterfell להגדרות הבלתי נשכחות עבור כל טוויסט שהוקרן במסכים.

רקע על משחקי הכס

סדרת הטלוויזיה מבוססת על סדרת הספרים רבי המכר של ג'ורג' RR מרטין "שיר של קרח ואש" ועוקבת אחר קבוצה של משפחות אצילות כשהן נלחמות על השליטה בארץ המיתולוגית ווסטרוס.

התוכנית הייתה מועמדת ל-38 פרסי אמי, כולל סדרת דרמה מצטיינת, שחקן משנה מצטיין בסדרת דרמה (פיטר דינקלג'), שחקנית משנה מצטיינת בסדרת דרמה (אמיליה קלארק), וכתיבה יוצאת דופן לסדרת דרמה (דיוויד בניוף ו ד.ב וייס).

משחקי הכס (ב אנגלית : Game of Thrones ) היא סדרת טלוויזיה אמריקאית דרמה פנטזיה שנוצרה על ידי דיוויד בניוף ו DB Weiss , שהוצגה לראשונה ב-HBO ב-2011

התוכנית מבוססת על סדרת "שיר של קרח ואש" של ג'ורג' אר.אר מרטין, המורכבת מחמישה רומנים שהושלמו – משחקי הכס, התנגשות מלכים, סערת חרבות, חגיגה לעורבים וריקוד עם דרקונים – כמו גם ספר אחד שעדיין לא גמור.

העונה הראשונה עלתה בבכורה ב-HBO בארצות הברית ב-17 באפריל 2011 עם תגובה ביקורתית מעורבת ועניין רב בקרב הקהל. הסדרה חודשה לעונה שנייה, שהוצגה לראשונה ב-1 באפריל 2012. עקב הביקוש מצד הצופים והמעריצים בערכת ה-DVD של העונה הראשונה שיצאה ב-3 בנובמבר 2011 (ארה"ב) וב-3 בפברואר (בריטניה), HBO הזמינה סדרה שלישית העונה שהחלה לשידור ב-31 במרץ 2013.

רוצה לחזור למשהו ספציפי בעמוד?

כבר הצטרפת לקבוצת הפייסבוק שלנו?

הצטרפו לקבוצת המטיילים שלנו בפייסבוק ותקבלו המון טיפים, המלצות ומידע חשוב על אירלנד!