שייט בתעלה הגדולה של דבלין כולל ארוחה

שייט בתעלה הגדולה של דבלין כולל ארוחה

צריכים עזרה בתכנון החופשה באירלנד?

הירגעו בסביבה היפה והשלווה של התעלה הגדולה ותיהנו מהנוף המדהים של דבלין בעודכם מרחפים בהפלגה המפוארת הזו של שעתיים.

תוכלו לשמע את הסיפור המרתק כיצד נבנתה מערכת התעלות של אירלנד כשאתם עולים על ספינת השייט היוקרתית ומקבלים משקה לפני ארוחת הערב על הסיפון.

לאחר שנהניתם מהמשקה והתמקמתם, פנו למטה לארוחת ערב מפוארת בת 3 מנות בסלון האוכל המפואר. בזמן שאתם אוכלים, צפו בעיר היפה של דבלין מרחפת על פניה, ותראו ממקור ראשון את הארכיטקטורה והפיתוחים החדשים המלהיבים שצצים ברחבי העיר.

  1. עלו על ספינה חשמלית, ידידותית לסביבה, מפוארת לשייט של שעתיים
  2. תיהנו משירותיו של בר מלא המציע מגוון של בירות, יינות וקוקטיילים
  3. סעדו בארוחת גורמה בת 3 מנות בסלון אוכל יוקרתי
  4. צפו בעיר היפה של דבלין החולפת על פניכם בזמן שאתם משייטים בתעלה הגדולה

התעלה הגדולה של דבלין

התעלה הגדולה היא נתיב מים משמעותי בדבלין, אירלנד, המחבר את נהר ליפי במזרח לנהר שאנון במערב. נבנה במקור לשימוש מסחרי במאה ה-18, התעלה הגדולה מילאה תפקיד מכריע בהובלת סחורות ברחבי המדינה, עם התמקדות עיקרית בחיבור דבלין לאזורים החקלאיים של אירלנד.

כיום, התעלה הגדולה הפכה לאזור ציורי ונופש בדבלין, ומציעה לתושבים ולמבקרים סביבה שלווה ונופית ליהנות ממנה. התעלה עטורת שבילי הליכה, שבילי אופניים ושטחים ירוקים, המספקים סביבה שלווה לטיולים נינוחים, ריצה, רכיבה על אופניים או פיקניק. הגדות עטורות העצים, הגשרים ההיסטוריים והדוברות הצבעוניות הופכות אותה לנקודה מקסימה ופוטוגנית בעיר.

התעלה הגדולה משמשת גם כמרכז לפעילויות שונות המבוססות על מים, כגון קיאקים, קיאקים ושיט. יתר על כן, ישנם סיורי סירה מאורגנים והפלגות זמינים, המציעים למבקרים את ההזדמנות לחקור את ההיסטוריה של התעלה והסביבה מהמים.

אזור בולט אחד לאורך התעלה הגדולה הוא רציף התעלה הגדולה, קטע שפותח מחדש של נתיב המים הממוקם ליד מרכז העיר. המזח הוא ביתם של אדריכלות עכשווית, כולל תיאטרון Bord Gáis Energy ומספר בנייני משרדים, שבחלקם שוכנים ענקיות טכנולוגיה כמו גוגל ופייסבוק. אזור רציף גראנד קאנאל כולל גם מסעדות, ברים ובתי קפה, מה שהופך אותו לחלק תוסס ומודרני של העיר.

התעלה הגדולה היא חלק מקסים של דבלין, ומציעה שילוב של היסטוריה, טבע ופיתוח עירוני מודרני. כדאי מאוד לחקור אותו במהלך ביקורכם בעיר.

רוצה לחזור למשהו ספציפי בעמוד?

כבר הצטרפת לקבוצת הפייסבוק שלנו?

הצטרפו לקבוצת המטיילים שלנו בפייסבוק ותקבלו המון טיפים, המלצות ומידע חשוב על אירלנד!