חוויית בירה ג'ינס + וויסקי ג'יימסון בדבלין

חוויית בירה ג'ינס + וויסקי ג'יימסון בדבלין

צריכים עזרה בתכנון החופשה באירלנד?

סיור בירה בדבלין? סיור וויסקי בדבלין? יש לכם אופציה לצאת לטיול שמשלב את בירה גינס ואת וויסקי ג'יימסון!

סיור Guinness & Jameson

חווה 2 מהדברים החיוניים של דבלין בסיור זה במרכז העיר ההיסטורי ובסביבתו. תטעמו גם וויסקי וגם בירה כשאתם מבקרים בשני המפעלים המרתקים האלה עם המדריך שלכם.

פגוש את המדריך המקומי שלך בדבלין במזקקת הוויסקי ג'יימסון לחוויית טעימות בסביבה אקסקלוסיבית. דגמו גרסאות של וויסקי ג'יימסון ולמדו אילו 3 מרכיבים מושקעים בהכנת הוויסקי האירי המפורסם ביותר בעולם.

קבלו תעודת טעימות וויסקי נחשקת ותיהנו ממשקה חינם בין חברים חדשים. תן למדריך שלך לחלוק סיפורים מרתקים על הוויסקי וההיסטוריה של אירלנד.

המשך את סיורך עם ביקור במחסן גינס. דלג על התורים הארוכים כדי ליהנות מטעימות ומחצי ליטר גינס בחינם. תהנה מהדרכה על הבירה המפורסמת מהמדריך שלך תוך כדי לגימת חצי ליטר מושלם של בירה כהה.

התפעלו מכוס החצי ליטר הגדולה בעולם כשהיא מתנשאת במעלה האטריום בן 7 הקומות. למד כיצד מייצרים ומובילים את גינס ברחבי העולם לפני שתגלו כמה מהקומות האחרות של המחסן עמוסות בתערוכות מרתקות.

כרטיס כניסה למבשלת גינס

ביקור בבית הקסום של גינס הוא חובה בטיול של כל אחד בדבלין. מחסן גינס ממוקם בלב מבשלת גינס בשער סנט ג'יימס.

שוכן במפעל תסיסה ישן, חווית המבקר בן 7 הקומות מספרת את ההיסטוריה של גינס סטאוט המפורסם בעולם. ההרפתקה שלך מתחילה ברגע שאתה נכנס דרך הדלת ואל הענק של הבניין, לב הזכוכית בצורת חצי ליטר. כשאתה עושה את דרכך במחסן גינס, תגלה מה הולך להכנת החומר השחור – המרכיבים, התהליך והתשוקה. למד על מסעות הפרסום והסיסמאות השונות עטורי הפרסים המשמשים לשיווק גינס.

לאחר שעברת יותר מ-250 שנות היסטוריה, סיים את הסיור ב-Gravity Bar שם תקבל חצי ליטר של גינס. הירגעו ותיהנו מהנוף המרהיב של 360 מעלות מעל דבלין.

סיור במזקקת הוויסקי של ג'יימסון

למדו את סיפורו של ג'ון ג'יימסון והרפתקאותיו בייצור וויסקי בסיור מודרך במזקקת הוויסקי ג'יימסון. מאז צעדיו הראשונים האמיצים לתוך בניין המבשלה בשנת 1780, המותג ג'יימסון התמקד בשאיפה של מייסדו ליצור חוויות בלתי נשכחות.

המראה החדש Jameson Distillery Bow Street בסמית'פילד, דבלין כולל 3 חוויות מודרכות לחלוטין. אחד ממיקום Bow Street והמתקנים שלו, שני על מי שמכין וויסקי, ושלישי על מי שמנער וויסקי. כולם סוחפים ומהנים לחלוטין!

קבלו הזמנה לגעת, להריח, לקיים אינטראקציה ולטעום וויסקי ג'יימסון בבנייני מזקקת Bow Street המקוריים. בקרו במחסן ההתבגרות החי ותזכו לטעום ג'יימסון ישר מהחבית. לאחר מכן, תיהנו ממשקה או שניים ב-JJ Bar והרימו כוס לחיים!

גינס וג'יימסון הם שניים מהמותגים המפורסמים והידועים ביותר באירלנד, שניהם קשורים למשקאות אלכוהוליים איקוניים.

גינס הוא סטאוט אירי כהה שמקורו במבשלת הבירה של ארתור גינס בשער סנט ג'יימס בדבלין, אירלנד, בשנת 1759. גינס ידועה בצבעה העשיר והכהה, בראשה הקרמי ובטעם השרוף הייחודי שמגיע משעורה צלויה. החברה גדלה באופן משמעותי במהלך השנים והיא כיום אחד ממותגי הבירה המצליחים ביותר בעולם. חנות גינס, אטרקציה תיירותית פופולרית בדבלין, מציעה למבקרים הזדמנות ללמוד על ההיסטוריה של הבירה, תהליך הבישול שלה, וליהנות מחצי ליטר עם נוף פנורמי של העיר מהבר Gravity Bar.

ג'יימסון הוא מותג וויסקי אירי שהוקם בשנת 1780 על ידי ג'ון ג'יימסון. המותג ידוע בייצור וויסקי חלק, מזוקק משולש, שהפך לאחד הוויסקי האירי הנמכרים בעולם. רחוב Jameson Distillery Bow St., הממוקם בדבלין, ומזקקת Jameson Midleton במחוז קורק, פתוחים שניהם לציבור לסיורים וטעימות. המבקרים יכולים ללמוד על ההיסטוריה ותהליך הייצור של הוויסקי האירי המפורסם הזה.

גם גינס וגם ג'יימסון הם חלק בלתי נפרד מהתרבות וההיסטוריה האירית, מהן נהנים אנשים ברחבי העולם. שניהם מציעים למבקרים באירלנד הזדמנות לטבול את עצמם במורשת העשירה של המדינה תוך שהם נהנים מהמשקאות האיקוניים הללו.

רוצה לחזור למשהו ספציפי בעמוד?

כבר הצטרפת לקבוצת הפייסבוק שלנו?

הצטרפו לקבוצת המטיילים שלנו בפייסבוק ותקבלו המון טיפים, המלצות ומידע חשוב על אירלנד!